Kaleidoskop – centrum terapie a vzdělávání, z.ú.

hledá pro projekt Podpora osob s poruchou osobnosti formou rozvoje

vhodného kandidáta na pozici Peer konzultant

Požadujeme

- Osobní zkušenost s poruchou osobnosti

- Kvalifikaci dle zákona o sociálních službách (min. rekvalifikační kurz – pracovník v sociálních službách)

- Stabilizovaný psychický stav

Nabízíme

- práci na částečný úvazek (0,5)

- flexibilní pracovní dobu

- práci v příjemném kolektivu lidí

- pravidelné supervize

- odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce

- přímá práce, komunikace a jednání s klienty

- (spolu)vedení a rozvoj svépomocných aktivit a posilování kompetencí a zplnomocnění osob s poruchou osobnosti za podpory Koordinátora projektu, později samostatně

- spolupráce při tvorbě odborné praktické metodiky programu

- účast na pravidelných poradách týmu, intervizích a supervizích,

- spolupráce při vedení dokumentace, zpracování písemných výstupů programu

- účast na akcích propagujících činnost projektu a dalších služeb organizace

Nástup

Leden 2021

Místo pracoviště

Praha 4 Nusle

Společnost
Kaleidoskop - centrum terapie a vzdělávání, z. ú.
Adresa
Svatoslavova 260/14, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace