Kaleidoskop – centrum terapie a vzdělávání, z.ú.

hledá do svého týmu DBT Centra v Praze 4

nového kolegu/kolegyni na pozici dlouhodobého stážisty/stážistky

na období od ledna do prosince 2021, tedy na 12 měsíců.

Požadujeme

- VŠ/VOŠ vzdělání v oblasti sociální práce či jiné pomáhající profesi

- kvalifikaci dle zákona o sociálních službách

- praxi v přímé práci s klienty (alespoň 1 rok)

- alespoň započatý psychoterapeutický výcvik (výcvik v KBT výhodou)

- znalost AJ

Nabízíme

- práci na dohodu o provedení práce v rozsahu 5 hodin týdně

- pravidelnou supervizi

- prostor pro další rozvoj

- příjemný pracovní kolektiv

Náplň práce

Jde o práci v DBT Centru naší organizace s lidmi z okruhu diagnóz porucha osobnosti:

- přímá práce s cílovou skupinou – vedení skupinových aktivit a nácviků dle metod DBT

- poskytování krizové intervence

- tvorba individuálních plánů klienta a jeho kontinuální podpora, vedení k samostatnosti a naplňovaní plánovaných cílů

- podpora klienta při řešení jeho zdravotní, sociální a životní situace

- účast na pravidelných poradách týmu a supervizích

- vedení dokumentace, zpracování písemných výstupů, měsíčních přehledů vykonaných služeb a výkazů dle zadání zaměstnavatele

Nástup: Prosinec 2020

Místo pracoviště: Kaleidoskop -Centrum terapie a vzdělávání, z,ú., DBT Centrum, Praha 4 Nusle

Výběrové řízení je vícekolové. Vybraní uchazeči/uchazečky budou pozváni k pohovoru.

Společnost
Kaleidoskop - centrum terapie a vzdělávání, z. ú.
Adresa
Svatoslavova 260/14, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.