Chceš mít jistotu práce i v době krize?

Chceš práci, ve které máš bez ohledu na krizi a pandemii jistotu příjmu? Dává ti smysl pomáhat lidem ve svém okolí? Chceš mít pod kontrolou své peníze a naučit to i někoho dalšího?

Potom hledáme možná právě tebe!

Proč my?

Jsme přátelský kolektiv profesionálů v oboru financí. Společným úsilím jsme vybudovali jednu z nejúspěšnějších VIP poradenských kanceláří v ČR s více než 1400 klienty, o které pečujeme.

Naším cílem je budovat kancelář profesionálů, kde lidé mohou vyřešit všechny finanční otázky pod jednou střechou. Každý tak u nás může nalézt řešení otázky týkající se financování bydlení, ochrany příjmu, budoucnosti, renty, ochrany majetku a odpovědnosti a samozřejmě volných prostředků, které mohou vydělávat.

Jistota je důležitá, jsme největší finančně poradenská společnost v ČR s mohutným zázemím a podporou.

Hledáme kolegu, který má chuť se rozvíjet a nebojí se výzev. Pokud nemáš zkušenosti ani znalosti z tohoto oboru, není to zásadní překážkou. Všechny naše dovednosti a schopnosti ti rádi předáme v průběhu vzdělávacího programu, ale především osobním příkladem v praxi. V kanceláři bude vždy někdo po ruce, kdo ti rád pomůže s rozvojem a cestou za výsledky.

Naším cílem je, aby klient bohatl a měl ty nejlepší podmínky na trhu.

Náplň tvojí práce bude:

  • · Každodenní kontakt s klientem osobní i telefonický.
  • · Poskytování informací o finančních produktech.
  • · Tvorba finančních plánů.
  • · Aktualizace dat o klientech.
  • · Vyjednávání s finančními institucemi ve prospěch klienta.

Odměna:

První rok na pobočce od 20.000 do 40.000 Kč měsíčního příjmu (zahrnuje základní i bonusovou složku), při dosažení seniorního postavení od 40.000 Kč do 70.000 Kč.

Pokud tě tato nabídka zaujala, rádi se s tebou seznámíme. Pošli nám své CV!

Společnost
Partners Financial Services, a.s.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 20 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Pojišťovací poradce, Bankovní poradce, Bankovní specialista, Pojistný zprostředkovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.