Hledáme 2 vhodné kandidáty na pozici kompletační dělník do malé kompletační dílny.

Místo výkonu práce Svatopluka Čecha 3844/22, Hodonín.

Práce na zkrácený úvazek 2 hodin, dohoda možná.
Zaučení samozřejmostí.

Náplň práce: příprava materiálu, kompletace drobných předmětů, vizuální kontrola, třídění výrobků

Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, nebát se převzít zodpovědnost za svou práci.

Nabízíme: přátelské prostřední malého kolektivu, vstřícnost, práce v sedě, fyzicky nenáročná, možnost přizpůsobit se zdravotnímu stavu uchazeče, volné víkendy a svátky

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky na čísle 602 666 862.

Společnost
MYJÓMI družstvo invalidů
Adresa
Sv. Čecha 3844/22, Hodonín
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 5 000 – 7 300 Kč / měsíc
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Řemeslné a manuální práce, Dělník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

MYJÓMI družstvo invalidů, Alena Drábková
603 349 824
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.