Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka, v. v. i., pro pražské pracoviště hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

Vedoucí odboru ekonomiky

Náplň práce:

- řízení a kontrola mzdové účtárny a vedoucí oddělení finanční účtárny,

- příprava rozpočtu a finančních plánů,

- řízení a příprava podkladů pro projektové, finanční a interní audity,

- spolupráce s projektovým oddělením na řízení projektů,

- spolupráce při změnách a úpravách informačního systému,

- příprava a zpracování závěrky,

- příprava a zpracování podkladů pro výroční zprávu,

- příprava a zpracování kalkulační směrnice,

- zpracování statistických výkazů,

- zpracování podkladů pro kontrolní orgány.

Požadujeme:

- ukončené vysokoškolské vzdělání ekonomického směru,

- samostatnost, spolehlivost, analytický a důsledný přístup k řešení problémů,

- praxi v oblasti účetnictví 3 roky,

- zkušenosti s tvorbou rozpočtů,

- výborné organizační a vyjednávací dovednosti,

- schopnost vést tým,

- ochotu učit se novým věcem a aktivně zlepšovat procesy,

- zkušenosti z řízení veřejných zakázek,

- znalost anglického jazyka výhodou,

- znalost práce výzkumného ústavu či veřejné výzkumné instituce výhodou,

- znalost systému QI výhodou.

Nabízíme:

- zajímavou a různorodou náplň práce v přátelském kolektivu,

- odpovídající mzdové ohodnocení,

- možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání (jazykové a odborné kurzy),

- 5 týdnů dovolené,

- pružnou pracovní dobu,

- příspěvek na stravování,

- nástup ihned nebo dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete, prosím, prostřednictvím e-mailu svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis na níže uvedený kontakt, a to do 26. 11. 2020.

Ing. Lenka Chitovová

Telefon: +420 220 197 273

Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka veřejná výzkumná instituce
Adresa
Podbabská 2582/30, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 45 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Věda a výzkum, Daňový poradce/specialista, Ekonom, Finanční ředitel/manažer, Rozpočtář/kalkulant, Finanční specialista, Vedoucí odboru/oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka veřejná výzkumná instituce, Lenka Chitovová