Společnost DŘEVO TRUST, a. s.

  • největší síť 25 prodejen v ČR pro stolaře, truhláře , výrobce nábytku a kutily
  • více než 20 let na trhu
  • nabízíme přes 20 000 produktů
  • více než 10 000 zákazníků
  • zaměstnáváme přes 300 odborníků, které pravidelně školíme
  • provozujeme e-shop pro registrované zákazníky
  • někteří naši dodavatele: KRONOSPAN, EGGER, BLUM, HETTICH, SOLODOR, SINKS

Grafik/Grafička (FM/Ostrava a okolí)

Hledáme kreativního a pečlivého grafika.

Náplň práce:

Tvorba veškerých grafických výstupů společnosti v oblasti reklamy – inzerce a propagační materiály
Tvorba standardních i nestandardních formátů bannerových reklam, direct mailů a flash animací
Kompletní předtisková příprava
Kódování reklamních formátů pomocí HTML/CSS/JavaScript
Komunikace s marketingovým týmem na denní bázi

Požadavky:

· Dobrá znalost grafických programů ADOBE CREATIVE SUITE (CS5 - InDesign, Photoshop)
- Znalost předtiskové přípravy
- Pokročilá znalost HTML, CSS a JavaScript
- Znalost webové grafiky

- Uměni fotit je velkou výhodou.

Nabízíme:

· Hlavní pracovní poměr

· Stravenky v hodnotě 90 Kč (úspora až 1.030 Kč/měsíc)

· Mobilní telefon

· Docházkový bonus (navíc 2.500 Kč/měsíc)

· Levnější tarify pro volání i pro rodinu -po 3 měsících u firmy (úspora až 3.000 Kč/měsíc)

· Slevy na zaměstnanecké nákupy

· Příspěvek na dovolenou – po 12 měsících u firmy ( navíc až 5.000 Kč/rok)

· Penzijní připojištění – po 24 měsících u firmy ( navíc až 7.900 Kč/rok)

· Věrnostní bonusy – vždy po 5/10/15 letech ( navíc až 5.000/10.000/10.000 Kč/rok)

· POMOC na začátku – k dispozici školitel, který pomůže se zaučením ( úspora času k nezaplacení)

· Možnost kariérního růstu

· Pravidelné prémie dle výsledků

· Školení v oboru

Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

Společnost
DŘEVO TRUST, a.s.
Adresa
Frýdek-Místek – Frýdek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Marketingová komunikace, Designer, Marketingový výzkum
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.