Hledáme do svého stávajícího teamu začínajícího obchodníka, partnera, stratéga a spolupracovníka, jestli jsi pozitivně laděná osobnost – tedy mezi nás dobře zapadneš a umíš se dobře reprezentovat pak jsi vhodný kandidát!

Náplň práce:

  • sledování kryptoměnových trhů
  • vytváření obchodních strategií
  • komunikace s klienty, spolupráce při přípravě reportů, příprava podkladů pro obchody
  • spolupráce se zkušenými kolegy společnosti, práce v týmu

Očekáváme:

  • minimálně vyučení / SŠ vzdělání - bez omezení oboru vzdělání (vhodné i pro čerstvé absolventy)
  • dobrou znalost práce na PC – především v Excelu a v systému CRM
  • schopnost empatické osobní i telefonické komunikace s klienty
  • znalost cizího jazyka, ne podmínkou
  • příjemné vystupování, zodpovědnost, pečlivost, cílevědomost
  • samostatnost, motivaci učit se novým věcem, časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek HPP, IČO
  • přátelskou atmosféru v příjemném pracovním prostředí
  • práci v profesionálním a dynamickém týmu
  • dobré finanční podmínky, profesní růst, zaměstnanecké výhody
  • občerstvení na pracovišti zdarma

Pozice je vhodná tedy i pro případné absolventy, či kandidáty bez praxe.
Neváhej a zkus to s námi!

Společnost
Viraroso
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Slovenština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Stavebnictví a reality, Administrativní pracovník, Finanční analytik, Makléř, Pracovník call centra, Realitní makléř, Bankovní specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.