Jsme parta nadšenců zejména pro vytápění a větrání rodinných domů se sídlem v Benešově, s 22letou historií, celorepublikovou působností a dceřinnou společností na Slovensku.

Panuje u nás přátelská atmosféra a do týmu hledáme fajn přátelskou a pracovitou kolegyni (kolegu) s chutí podílet se svou činností na růstu společnosti.

Marketing specialista nadšený do komfortního bydlení

Do týmu v sídle společnosti v Benešově u Prahy hledáme aktivní a přátelskou kolegyni (kolegu), které záleží na pohodlném a moderním bydlení a nebojí se nových výzev a projektů ani navazování na ty stávající.

POŽADAVKY:

  • chuť prezentovat a realizovat vlastní nápady a podílet se tak přímo na stabilitě a růstu společnosti
  • kreativita, samostatnost, organizační schopnosti, aktivní přístup k práci, zodpovědnost
  • ochota vyjet do terénu a komunikovat se stávajícími zákazníky a partnery (pro marketingové účely)
  • ochota účastnit ve výstav
  • obchodní myšlení
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • praxe na obdobné pozici

CO NABÍZÍME:

  • práce v příjemném prostředí v kanceláři přímo v Benešově
  • pracovní úvazek dle následné dohody
  • práce ve stabilní a rostoucí společnosti s rodinným duchem
  • nástup možný ihned

NÁPLŇ PRÁCE:

  • kompletní příprava nových propagačních materiálů (tiskovin) od návrhu celkové koncepce, struktury, obsahu a korektur materiálů po zajištění produkce
  • aktualizace stávajících materiálů
  • plán, objednávání a zajišťování všeho okolo veletrhů a výstav v součinnosti s ostatními kolegy
  • využití stávajících a zajišťování nových referencí, POS a související administrativa včetně zápisu příslušné agendy do CRM a správa databáze příslušných kontaktů, after sales
  • B2C
  • komunikace s grafiky, fotografem, tiskárnami a produkčními společnostmi
  • práce s fotogalerií (image i produktové foto, reference)
  • v rámci marketingového týmu účast na tvorbě strategií a plánu
  • prezentace zvládnutých marketingových projektů
  • dílčí marketingové aktivity
  • úzká spolupráce s ostatními kolegy na celofiremních projektech, strategiích a kampaních

DALŠÍ INFORMACE:

  • v případě zájmu prosíme o zaslání motivačního dopisu a CV (obojí podmínkou zařazení do výběrového řízení)
  • vybraní uchazeči budou pozváni na osobní schůzku do sídla společnosti v Benešově

Pokud Vás zaujala tato nabídka, těšíme se na Vaši reakci.

Společnost
V-systém elektro s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Marketingová komunikace, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel