LYNX je jedním z nejrychleji rostoucích evropských brokerů. Aktuálně působí na 10 evropských trzích a rozrůstá se na další trhy. LYNX patří mezi největší a nejrespektovanější online brokery zejména v Německu, Nizozemsku a také ČR.

LYNX je specialista na online investování. Českým investorům a traderům přináší nejširší nabídku burz a instrumentů na trhu. Navíc za extrémně nízkých poplatků s podporou zkušených traderů.

V posledních letech LYNX získal dvakrát ocenění Broker Roku v České republice. Obdobné ocenění získává LYNX pravidelně i na dalších trzích, na kterých působí. LYNX úspěšné působí také v Německu, Nizozemsku, Francii, Švýcarsku, Belgii, Rakousku, Finsku, Polsku a na Slovensku.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LYNX is one of the fastest growing European companies which offers brokerage services to investors in many European countries trading in stocks, options, futures, forex, ETFs, bonds and other instruments in more than 100 markets all around the world.

LYNX has headquarters in Netherlands and currently operates besides Netherlands also in Germany, Belgium, France, Switzerland, Austria, Finland, Poland and the Czech Republic and Slovakia.

LYNX is recognized among European investors for its low commissions for trading, very wide range of instruments, awarded trading platform and superb customer support from professional traders.

CDD Analyst (AML/KYC)

Náplň práce

 • Prověřování finančních i nefinančních transakcí klientů.
 • Provádění CDD kontrol klientů na základě vnitrofiremních a zákonných požadavků včetně sběru a zpracování data a dokumentů od klientů.
 • Analýza a hodnocení podezřelých transakcí.
 • Občasná komunikace s klienty ohledně jejich transakcí.
 • Úzká spolupráce s lokálními i mezinárodními CDD/KYC a Compliance týmy.
 • Práce s mezinárodními databázemi (PEP, sankční listy atd.).

Koho hledáme?

 • Zájem o investigativní práci s vysokou zodpovědností a vlastními rozhodnutími.
 • Alespoň 2 roky zkušenosti s investigativní prací v oblasti CDD, AML a/nebo compliance z finančního odvětví.
 • Praktická zkušenost s obchodováním na světových trzích vítaná.
 • Schopnost systematické, analytické a samostatné práce.
 • Výborné komunikační schopnosti v českém i anglickém jazyce.

Co LYNX nabízí?

 • Skvělá firemní kultura: mladý tým, přátelské prostředí, krátké rozhodovací procesy, rychlý růst, motivující prostředí, úzká spolupráce napříč mezinárodními kancelářemi.
 • Kancelář v centru Prahy na Václavském náměstí.
 • Nekončící osobnostní i karierní rozvoj.
 • Zajímavé benefity jako každoroční společný víkend v zahraničí, pravidelné obědy a svačiny, team-buildingové aktivity, rozpočet na vzdělávání a další.

Informace o pozici

Společnost
Lynx B.V., organizační složka
Adresa
Václavské náměstí 776/10, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Právní služby, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel