Pro jednoho z našich klientů působícího v oblasti pojišťovnictví obsazujeme pozici Likvidátor pojistných událostí (životní pojištění):

Náplň práce:

  • zodpovědnost za řádnou likvidaci přidělených pojistných událostí v oblasti životního pojištění
  • vyžadování a zpracování zdravotní a jiné dokumentace
  • zajištění celého procesu plnění (podklady, autorizace, převody..)
  • kompletní zpracování případu v příslušných IT systémech pojišťovny
  • související administrativa a komunikace s dotčenými stranami (písemná a telefonická komunikace s klienty pojišťovny, lékaři)
  • spolupráce s ostatními odděleními v rámci pojišťovny

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání zdravotnického zaměření
  • zkušenost na pozici likvidátora pojistných událostí ze životního pojištění výhodou
  • znalost medicínské terminologie a porozumění obsahu lékařských zpráv
  • alespoň základní znalost anglického jazyka
  • uživatelskou znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook)
  • příjemné vystupování, komunikativnost, rozhodnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, týmová spolupráce

Nabízíme:

  • 25 dnů dovolené a 4 dny Sick days (zdravotní volno)
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření
  • flexibilní pracovní dobu, možnost home office, pracovní notebook
  • práci v příjemném, stylovém a moderním prostředí ve středu Brna, občerstvení na pracovišti

Pracoviště: Brno - střed

Společnost
NO77 s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 32 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Pojišťovnictví, Farmacie, Likvidátor pojistných událostí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura