Společnost Mrňka okna s. r. o. se na trhu pohybuje již několik let. Nyní prochází největším rozvojem v historii. Díky spojení se s velkým výrobcem oken a dveří ve středních Čechách, aktuálně nabízí nejširší možný sortiment.

Práce v CAD - technik ve výrobě dřevěných oken Konice

Hledáme do našeho teamu nového kolegu na pozici Přípravář výroby oken. Jsme rychle rostoucí společnost s ústředím v Konici. Naše výrobky dodáváme napříč celou republikou.

Náplň pracovní pozice:

Příprava výroby dřevěných oken a dveří v CAD software vč. vytváření originálních technických řešení dle potřeb zákazníka a spolupráce s obchodním oddělením.

Co od Vás budeme potřebovat?

  • Znalost práce s PC a CAD softwarem
  • Znalost truhlářské výroby nebo zkušenost s přípravou otvorových výplní výhodou, nikoliv podmínkou. Vše potřebné Vás rádi naučíme.
  • Chuť přicházet s originálními řešeními

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavé platové ohodnocení po zaučení a dobře odváděné práci až 40 000 Kč/měsíc
  • Smysluplné zaměstnání, ve kterém okamžitě uvidíte výsledky své práce
  • Různorodá pracovní náplň s obměňujícími se výrobky
  • Firemní vozidlo i pro osobní užití (po zaškolení)
  • Příspěvky na oběd
  • Možnost dalších benefitů

Kde budete pracovat?

Náš výrobní areál naleznete v Konici, která se nachází cca 20km od Olomouce a Prostějova.

Zaujal-li Vás náš interát, kontaktujte nás a domluvte si schůzku.

Těšíme se na viděnou

Společnost
Geus okna a.s.
Adresa
okres Prostějov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 27 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Strojírenství, Výroba a průmysl, Technik ve stavebnictví, Technik ve strojírenství, Konstruktér, Plánovač výroby, Technik výroby, Přípravář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Geus okna a.s., Dominika Polášková
777 232 324