Jsme Louda Auto, dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu s téměř třicetiletou tradicí. Působíme již v deseti městech České republiky a s více než pěti sty zaměstnanci nabízíme služby autorizovaného prodeje a servisu deseti značek. Máme jasnou strategii: být společností, která je pro zákazníka spolehlivým partnerem a dokáže mu nabídnout komplexní služby spojené s nákupem, servisem a financováním vozu.

Regionální ředitel/ka - Pardubice

Koho hledáme?

  • Silnou osobnost orientovanou na tým a na výsledek

Hlavní náplň práce

  • Řízení prodeje nových a ojetých vozů a servisních služeb v daném regionu
  • Zodpovědnost za dosahování plánovaných cílů v oblasti prodeje nových a ojetých vozů, servisu a obchodu s náhradními díly a v oblasti obchodu s finančními službami
  • Řízení vytěžování obchodního potenciálu regionu, aktivní navazování nových obchodních vztahů, řízení a rozvoj vztahů se zákazníky, udržení a navyšování spokojenosti a loajality zákazníků
  • Vedení, rozvoj a motivace zaměstnanců pobočky
  • Plánovací, analytická, reportingová a kontrolní činnost v oblasti prodeje a servisu
  • Optimalizace a zefektivňování procesů na dané pobočce, optimalizace nákladů organizace
  • Být ambasadorem firemní kultury společnosti a aktivně naplňovat vizi a hodnoty společnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického zaměření
  • Zkušenosti z oboru prodeje a servisu aut nebo souvisejících oborů (financování, pojištění, apod.)
  • Schopnost vedení a motivace zaměstnanců
  • Schopnost strategického plánování
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Pozitivní a inspirativní osobnost s týmovým duchem, která je příkladem pro ostatní
  • Znalost procesu řízení změn a projektového řízení
  • Znalost anglického nebo německého jazyka
  • Uživatelská znalost PC, MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Prestižní pozici v rámci managementu skupiny Louda Auto a.s.
  • Zázemí a know-how jednoho z největších dealerů aut v ČR
  • Možnost profesního a osobního růstu v rámci společnosti

Společnost
Louda Auto a.s.
Adresa
Pardubice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Auto - moto, Obchodní ředitel/manažer, Výrobní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Business Development Manager, Provozní ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel