Jste Java vývojář a hledáte nové výzvy? Přidejte se do našeho týmu v Plzni. Jsme Česko-německá softwarová firma s 30letou historií, stabilním zázemím a výjimečným kolektivem. Hledáme do svých vývojářských týmů v Plzni nové kolegy - Java vývojáře. Nabízíme seniorské i juniorské pozice.

Náplň práce:

Vývoj systémů pro komplexní řešení digitální komunikace se zákazníky (viz www.kadel.cz). Projekty jsou orientovány převážně na velké společnosti z oboru bankovnictví, pojišťovnictví, utilit a státní správy.

Používáme technologie Java SE, Java EE, GWT, HTML 5, JavaScript, .NET a další, tiskové formáty .AFP, .PCL a .PDF. Naše řešení využívají Docker, Kubernetes a cloudové technologie.

Co od vás požadujeme?

- VŠ/vyšší odborné vzdělání IT zaměření

- odborná znalost programování v některých z výše uvedených technologií

- znalost AJ nebo NJ na úrovni čtení technické dokumentace

- flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a schopnost profesního rozvoje

Co vám nabízíme?

- práci u stabilní mezinárodní firmy

- příjemné prostředí a pohodový kolektiv

- profesní růst a možnost dalšího vzdělávání

- zajímavé platové ohodnocení dle schopností a zkušeností

- mnoho dalších bonusů (např. stravenky, flexibilní pracovní doba, sportovní akce, příspěvek na dovolenou, …).

Společnost
KadeL Data servis, spol. s r. o.
Adresa
Republikánská 1102/45, Plzeň – Lobzy
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant, Project Manager, Programátor, IT ředitel/manažer, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.