SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

Nabízíme:

plný pracovní úvazek
odpovídající platové ohodnocení
zajímavou a smysluplnou práci
zázemí stabilní neziskové organizace
podporu v dalším vzdělávání a možnost osobního růstu a profesního rozvoje
Pracovní náplň:

vedení dokumentace uživatelů sociálních služeb
přímá práce s uživateli a novými zájemci o službu
účast na metodické činnosti sociálních služeb
podílení se na zvyšování kvality sociální služby
více informací na stránkách Charity Ostrava v sekci Lidé bez domova – Azylový dům - František a Noclehárna - František
Požadujeme:

splnění odborné způsobilosti pro výkon sociálního pracovníka dle zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
zájem o práci s lidmi nacházející se v obtížné životní situaci
výborné komunikační schopnosti a psychickou odolnost
znalost standardů kvality sociálních služeb
znalost práce na PC
ztotožnění se s filosofií Charity Ostrava, církevním účelovým zařízením a Etickým kodexem Charity ČR
motivaci k práci s cílovou skupinou
řidičský průkaz skupiny „B“
Místo výkonu práce: Charitní dům sv. Františka, Sirotčí 683/41, 703 00 Ostrava-Vítkovice

Zájemci o uvedenou pracovní pozici, splňující požadovaná kritéria, mohou zaslat v termínu do 15. 11. 2020 přihlášku do výběrového řízení spolu se svým životopisem a motivačním dopisem (max.1/2 A4).

Předpokládaný termín nástupu: 1. 1. 2021

Bližší informace: Jiří Linart, vedoucí Charitního domu sv. Františka, mobil: 737 553 171, www.ostrava.charita.cz

Společnost
Charita Ostrava
Adresa
Sirotčí 683/41, Ostrava – Vítkovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zákaznický servis, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Charita Ostrava, Ivana Tedová
596 787 689