JAHODA je nezisková organizace, která má za sebou více než dvacetiletou historii.

Naším cílem je provázet děti a mladé lidi od malička až do dospělosti. Nabízíme jesličky pro ty nejmenší, školku, komunitní rodinná centra, nízkoprahové kluby a terénní program pro děti a mladé lidi. Organizujeme volnočasové aktivity pro všechny generace, mezi nejznámější z nich patří jednodenní festival volného času Strawberry Fields.

Dětem a mladým lidem nabízíme alternativy trávení volného času a snažíme se předcházet rizikům, která jsou s běžným životem v anonymitě velkého města obvykle spojena. Rodičům pomáháme s úspěšným návratem do zaměstnání.

ŘEDITEL/KA SOUKROMÉ MATEŘSKÉ ŠKOLY JAHODA

Pracovní náplň:

Vedení soukromé mateřské školy pro děti od 2 let s kapacitou 34 dětí
Příprava školních vzdělávacích programů a ročních plánů
Vedení povinné dokumentace mateřské školy podle školského zákona
Vedení týmů pedagogických pracovníků
Odpovědnost za finanční řízení a běžný chod mateřské školy
Plnění cílů, kontrola a reporting zřizovatelské organizaci
Komunikace s rodiči, partnery, sponzory a spolupracujícími organizacemi
Spolupráce při psaní a čerpání grantů EU
Přímá pedagogická činnost v rozsahu 20 hod. týdně
Požadavky:

Vysokoškolské pedagogické vzdělání nebo VOŠ v oboru předškolní pedagogika nebo středoškolské v oboru předškolní pedagogika
Min. 3 roky praxe v pedagogické nebo řídící činnosti nebo v oblasti výzkumu a vývoje - požadavek stanovený zákonem
Český rodilý mluvčí nebo absolvent státní zkoušky z Čj - požadavek stanovený zákonem
Orientace v aktuálně platné legislativě a znalost školské problematiky a školských předpisů
Osobní předpoklady pro pracovní místo ředitele/ředitelky mateřské školy (zejména občanská a morální bezúhonnost, organizační a řídící schopnosti)
český rodilý mluvčí nebo absolvent státní zkoušky z Čj - požadavek stanovený zákonem
Zkušenost s vedením školky je významnou výhodou, nikoliv však nezbytnou podmínkou
Zkušenost s vedením menšího týmu lidí
Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
Samostatnost, systematičnost, pečlivost
Znalost práce na PC
Nabízíme:

Zázemí stabilní organizace - přes 20 let historie
Zajímavou a kreativní práci v tvůrčím kolektivu
Prostor pro realizaci vlastních nápadů
Telefon, notebook
3x sick days
Zajímavá oborová školení, podpora vzdělávání
Možnost umístění vlastních dětí ve školce
Základní mzda 31.000 Kč - 36.000 Kč dle pracovních zkušeností

V případě zájmu společně se svým strukturovaným a aktuálním CV odešlete prosím motivační dopis, ve kterém mimo jiné uvedete důvody vašeho zájmu o tuto pozici.

Společnost
JAHODA, z.ú.
Adresa
Vybíralova 969/2, Praha – Černý Most
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 31 000 – 36 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Služby, Vzdělávání a školství, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

JAHODA, z.ú., Táňa Toušová
775 674 094