Jsme stabilní a expandující společnost se sítí vlastních center. Již více než 20 let poskytujeme komplexní a odbornou péči klientům s Alzheimerovou nemocí a jinými druhy demence. Do týmu provozu hledáme posilu – Technicky specialista provozu a správy nemovitosti.

Technický specialista provozu a správy nemovitostí

Jsme úspěšná, stabilní a expandující společnost se sítí vlastních center. Již více než 20 let poskytujeme komplexní a odbornou péči klientům s Alzheimerovou nemocí a jinými druhy demence.

Nabízíme Vám spolupráci na pozici Technický specialista.

Co Vás čeká

  • Zajištění technického stavu a provozu Alzheimer center v rámci CZ/SK
  • Zodpovědnost za odstraňování závad, koordinace servisů (Helpdesk)
  • Průběžné záznamy o stavu center a dodržování PO a BOZP
  • Správa nakladu elektřiny, plynu, vody a pojištění center
  • Práce s projektovou dokumentací (stavební, elektro, VZT)
  • Zajištění revizi a odpadového hospodářství
  • Jednání s dodavateli a komunikace s kontrolními orgány
  • Kontrola faktur, objednávek a smluvních vztahů na servis jednotlivých zařízení
  • Vedení a archivace dokumentů ke správě objektů a jejich zařazení
  • Spolupráce na přípravě planu údržby a oprav svěřených objektu (zastřešení drobných rekonstrukci center)
  • Správa vozového parku společností AC
  • Další související úkoly dle pokynů nadřízeného

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání technického (nejlépe stavebního) směru nebo TZB
  • Praxe v oboru min. 3 roky
  • Znalost technické dokumentace, přehled z oboru technického zařízení budov
  • Orientace v příslušné legislativě pro správu budov velkou výhodou
  • Zkušenost s projektovým řízením
  • Znalost práce na PC (Outlook, Word, Excel, Power Point)
  • ŘP B – aktivní řidič
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Komunikativnost, časová flexibilita

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí stabilní a rostoucí skupiny s dlouholetou tradicí
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příjemné pracovní prostředí nedaleko metra Flora
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost odborného růstu v perspektivním oboru
  • Přátelský, vstřícný a profesionální kolektiv

Nástup možný ihned. Těšíme se na Váš e-mail!

Společnost
Alzheimercentrum Černošice z.ú.
Adresa
Vinohradská 1597/174, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Administrativa, Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Technolog ve stavebnictví, Facility Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Alzheimercentrum Černošice z.ú., Kateřina Cedzová