KAN-therm je jednou ze společností ve skupine « Piping Systems » průmyslové holandské skupiny Aalberts Industries se sídlem v Holandsku. Naším cílem je přinášet řešení a služby všem partnerům ve stavebním sektoru, kteří se zabývají prodejem, distribucí, instalacemi, projekcí rozvodů vody, topení-chlazení, požární bezpečnosti i průmyslových aplikací. Dlouholeté zkušenosti a důvěra našich zákazníků je promítnuta do našich kvalitních výrobků a umožňuje nám i rozsáhlé investice do našich výrobních kapacit v Polsku. Nabídka a výrobkové portfolio společnosti KAN-therm je v Evropě unikátní. Nabízíme celkem 16 produktových řad pro rozvody potrubních systému. Výrobky a řešení jsou stále inovovány a zdokonalovány díky práci našich techniků a inženýrů pracujících ve vývojových laboratořích i ve vlastní výrobě. V nabídce jsou vedle výrobků vyrobených ve výrobních závodech v Polsku také ucelené řady od našich sesterských společností v holdingu. V současnosti hledáme pro lokalitu Morava a západní Slovensko

SALES MANAGER

SALES MANAGER – region Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Jaké jsou naše požadavky

  • středoškolské / vysokoškolské vzdělání technického zaměření – ideálně TZB
  • schopnost věcné komunikace a argumentace, representativní vystupování
  • zájem budovat a rozvíjet své zákaznické portfolio z řad prováděcích společností
  • organizace práce z domácí kanceláře, 4 ½ dne v terénu na cestách
  • samostatné jednání, pečlivost a proaktivní přístup, zapálenost pro výsledek
  • schopnost určit si priority a zvládat stres, komunikační a organizační schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B
  • trestní bezúhonnost

Co vám můžeme nabídnout

  • profesionální odborné zaškolení
  • možnost spojit karieru s perspektivou ve stavebním průmyslu
  • zajímavou práci v nadnárodní společnosti, osobní a profesní růst
  • nadprůměrné finanční ohodnocení v závislosti na výkonu

Náplň práce

  • budovat a rozvíjet své zákaznické portfolio z řad prováděcích společností ve svěřeném regionu
  • technická podpora zákazníkům, kalkulace rozpočtů a tvorba nabídek
  • každodenní práce s excel pro tvorbu nabídek, specifikace materiálu
  • zodpovědnost za plnění plánu v regionu, pravidelná aktualizace databáze kontaktů

Společnost
KAN-THERM HUNGARY
Adresa
Praha
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Technolog ve stavebnictví, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

KAN-THERM HUNGARY, Radek PAVEL
+420 602 471 213