Analytics Data Factory je mladou dynamickou a flexibilní společností, která těží ze zkušeností s poskytováním služeb v oblasti data managementu a informačních systémů. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste kreativní, otevřeni novým myšlenkám a nápadům, máte chuť se realizovat? Neváhejte a přidejte se k nám!

Project manager/Technical manager

NÁPLŇ PRÁCE:
- personální a finanční řízení a rozvoj technical týmu
- motivace, podpora a vedení svěřeného týmu
- péče o stávající zákazníky se zajištěním vysokého standardu poskytovaných služeb
- aktivní spolupráce při akvizičních činnostech v oblasti SAS
- řízení IT projektů (převážně implementační) v rámci projektových standardů (tradiční a agilní přístup)
- pravidelná osobní komunikace s týmem
- poskytovat poradenství z hlediska tržní „best practice“ a vlastních zkušeností
- implementovat komplexní IT systémy a řízení jejich životního cyklu
- zodpovědnost za korektní naplánování, schválení, realizaci a uzavření svých projektů
- koordinace a plánování činností uvnitř projektových týmů
- příprava, verifikace a údržba projektových plánů

POŽADUJEME:
- zkušenosti s řízením projektů implementujících SAS (výhodou), ideálně na straně dodavatele
- výborné znalosti v oblasti plánování projektů spojených s orientací na interního i externího zákazníka
- znalost analýzy, návrhu řešení, vývoje, testování, zajištění kvality a velmi dobrá schopnost rozumět specialistům těchto oblastí SW vývoje
- velmi dobré manažerské schopnosti v oblasti vedení a rozvoje lidí na různých úrovních
- praxi v řízení změnových požadavků, kvality a rizik
- velmi dobré organizační, prezentační a komunikační schopnosti s orientací na zákazníka
- zkušenost s plánováním komplexních IT projektů (finanční náročnost, časový harmonogram, personální obsazení projektu atd.)
- orientaci a znalost různých druhů informačních technologií, standardů a best practise
- komunikační dovednosti, profesionální vystupování a schopnost vyjednávat
- pracovní nasazení, týmového ducha a časovou flexibilitu
- selský rozum místo naučených frází a postupů

NABÍZÍME:
- místo v dynamicky se rozvíjející společnosti s výrazným podílem na tuzemském trhu
- přátelské a současně i profesionální pracovní prostředí
- podporu osobního rozvoje (hard-skills, soft-skills, jazykové kurzy) a získávání certifikací
- odpovídající finanční ohodnocení včetně bonusové složky
- zaměstnanecké výhody
- formální i neformální akce

Společnost
Analytics Data Factory s.r.o.
Adresa
U Sluncové 666/12a, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Project Manager, IT ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Analytics Data Factory s.r.o., Lenka Mahdal