Náš tým rozšiřuje své řady o referenta/referentku překladů/překladatele.

Náplň práce:
*přijímání objednávek na překlady a tlumočení,
* vedení evidence zakázek, příjem hotových překladů od překladatelů, aktualizace databáze,
* jednání s překladateli a korektory, sledování průběhu plnění jednotlivých projektů,
*práce s CAT (překladatelskými) nástroji, tvoření a správa překladatelských pamětí, úprava souborů dle požadavků klienta,
*administrativní činnosti - kalkulace překladů, fakturace atd.,
*překlady menších projektů.

Požadujeme:
* velmi dobrou orientaci na PC (zejména programy MS Office),
*angličtinu na úrovni C1, znalost němčiny velkou výhodou,
* komunikační schopnosti a příjemné vystupování, pozitivní osobnost,
*logické myšlení

Nabízíme:
*nástup možný ihned,
*dlouhodobá spolupráce

Společnost
PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o.
Adresa
Na příkopě 988/31, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel