Pro našeho klienta, významnou obchodní společnost vyrábějící elektroniku, hledáme uchazeče na pozici Referent obchodního oddělení s AJ.

Náplň práce

• každodenní kontakt s klienty společnosti osobně i po telefonu

• administrativní podpora obchodního oddělení

• kontrola objednávek

• práce s interním PC systémem

Požadujeme

• SŠ vzdělání

• praxi v oblasti administrativy

• znalost práce v MS Excel

• AJ komunikativní – PODMÍNKOU

• čínský jazyk komunikativní – VÝHODOU

• vyjednávání s dodavateli z Číny – VÝHODOU

• komunikační a organizační schopnosti

• smysl pro pečlivost a schopnost samostatné práce

Nabízíme

• Spolupráce se stabilní společností

• Podpora nadřízeného, který poskytne zaučení

• Možnost karierního růstu a vzdělávání

• Vhodné pro absolventy

• Lokalita pracoviště – Říčany u Prahy

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Společnost
JOBSTART s.r.o.
Adresa
Říčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Asistentka, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Regionalní obchodní manažer, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

JOBSTART s.r.o., Berbora Strejčková
602 234 660