Baví tě práce s lidmi, si přátelský, aktivní, nebojíš se práce v týmu? Do týmu správy Business Complexu Titanium aktuálně hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici RECEPČNÍ.

Náplň práce:

  • Zajištění plynulého chodu recepce
  • Zajištění služeb poštovní podatelny (příjem, roztřídění, odeslání)
  • Vyřizování a přepojování telefonů
  • Starost o příchozí návštěvníky, jejich ohlašovaní, navigace po budově
  • Vydávání karet a klíčů oprávněným osobám
  • Kontrola úklidu, nedostatků a závad
  • Administrativní podpora týmu
  • Práce v uniformě

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost, odpovědnost, příjemné vystupování

Nabízíme:

  • Moderní pracovní prostředí
  • Pracoviště v centru města Brna
  • Rozvoj a získání nových zkušeností
  • Smlouva na dohodu o provedení práce

Termín nástupu: IHNED

Pracovní doba recepce je Po - Pa 7-19. Směny jsou plánovány dle potřeby vykrytí individuálně vždy minimálně týden dopředu. Ideální pozice pro studentku VŠ.

Preferujeme uchazeče se zájmem o stabilní a dlouhodobější spolupráci.

V případě, že tě naše nabídka zaujala, zašli nám svůj životopis s fotografií, případně s referencemi.

Společnost
JRA Management, s.r.o.
Adresa
Nové sady 996/25, Brno – Staré Brno
Požadované jazyky: Čeština (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 100 Kč / hodina
Zařazeno: Administrativa, Služby, Administrativní pracovník, Asistentka, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 26.10.2020 – 31.12.2021
Zadavatel: Zaměstnavatel