Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Pravidelný a dlouhodobý výdělek - až 1 470 Kč/směna #KCLmU

Pracovní náplň:

Hledáme šikovné a manuálně zručné brigádníky na dlouhodobou spolupráci (minimálně 2 měsíce) do výroby plastových součástek a obalových materiálů. Nabídnout Vám můžeme pravidelný přivýdělek s možností výplat týdně a od Vás požadujeme docházku alespoň 2-3x týdně na denní i noční dvanáctihodinové směny ve všední dny (6:00 – 18:00 a 18:00 – 6:00), výjimečně o víkendech.

Brigáda probíhá v CTParku v Modřicích, kam je zajištěna doprava zdarma z centra Brna. Vzhledem k fyzické náročnosti je brigáda vhodnější spíše pro muže.

Nabízíme:

- dlouhodobou a pravidelnou brigádu
- místo výkonu práce CTPark Modřice
- základní mzdové ohodnocení 120 Kč/hod.
- příplatek 12 Kč/hod. za práci v noci a v případě práce o víkendu příplatek 30 Kč/hod.
- možnost dotovaného stravování
- dopravu zdarma z centra Brna
- spolupráci na dohodu o pracovní činnosti

Požadujeme:

- pravidelnou docházku, spolehlivost a pracovitost
- fyzickou zdatnost
- věk minimálně 18 let

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Brno
Plat
Plat: 120 – 150 Kč / hodina
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Datum práce
Datum práce: 19.10.2020 – 31.3.2021
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Personální konzultantka Brno
775 587 017
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.