VÝVOJOVÝ TECHNOLOG/PROJEKTOVÝ MANAŽER

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní výrobní společnost v oblasti potravinářství, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici technologa rozvoje (seniorní a juniorní pozice) a projektového manažera.

Náplň práce:

  • převzetí požadavků zákazníků / potřeb trhu od konceptu až po vlastní předání výrobku
  • samostatné řízení a vyhodnocování zakázek, vývojových úkolů v ČR, spolupráce na mezinárodních projektech; vypracování projektových plánů včetně požadavků na zdroje
  • návrhy produktů podle potřeb zákazníků - vývoj a udržování receptur, vypracovávání specifikací a standardů jednotlivých výrobků
  • kvalitativní a kvantitativní hodnocení nových produktů (interně i externě)
  • sestavení výrobní dokumentace (pro nové výrobky)
  • provádění výrobních zkoušek nových výrobků, analýzy a zpracování dat (v úzké spolupráci s dalšími kolegy v laboratoři a zkušebně)
  • hodnocení vzorků surovin
  • provádění předběžných kalkulací k novým výrobkům technologická a technická podpora výroby, kontrola a optimalizace výrobního procesu
  • spolupráce s korporátními členy skupiny, univerzitami a firmami v oblasti vývoje
  • účast na zkouškách produktů v zařízeních zákazníků
  • každodenní telefonická a emailová komunikace v anglickém jazyce s (potravinářské společnosti a distributoři)
  • u seniorní pozice předpokládáme i koordinování aktivit pracovníků svěřeného týmu směřující ke splnění úkolu, jejich motivaci, dozor nad dodržováním nezbytných norem a hygieny, přípravu podkladů ke školení zaměstnance

Požadujeme:

  • aktivní znalost anglického jazyka (schopnost ústní i písemné komunikace)
  • VŠ vzdělání – chemické / potravinářské / chemické inženýrství nebo jakýkoliv příbuzný obor (Ph.D. je výhodou), popř. chemické/potravinářské zaměření SŠ s praxí
  • komunikativní osobnost
  • pečlivost, schopnost řešit nové výzvy, řídit projekty
  • řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat
  • praxe na obdobné pozici není podmínkou (společnost roste a pracovních pozic je otevřeno více – uplatnění zde najde jak absolvent, tak i zkušený technolog/projektový manažer)

Nabízíme:

  • motivující práci s možností profesního růstu
  • příležitost podílet se na mezinárodních projektech (společnost v případě zájmu nevylučuje ani možnost pracovat na zahraniční pobočce)
  • příjemný a profesionální kolektiv, neformální atmosféru mezinárodní společnosti
  • pružnou pracovní dobu, další benefity
  • možnost relokačního balíčku

Společnost
AVENUE Consulting
Adresa
Praha
Liberecký kraj
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Chemický průmysl, Potravinářství, Výroba a průmysl, Technolog potravinářské výroby, Technolog v chemickém průmyslu, Technolog výroby, Chemický inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Praxe a stáže.