Svěříme Vám vedení provozu kyjovského call centra. Budete zodpovídat za tým operátorů telemarketingu, Vaším hlavním úkolem bude dohlížet na plnění plánů, motivovat a koučovat zaměstnance kyjovské pobočky. Čeká na Vás také tvorba soutěží, reporting dosažených výsledků poskytování zpětných vazeb členům Vašeho týmu. Na pozici supervizora máte možnost se výrazně seberealizovat a promítnout své představy o řízení týmu, budete pomáhat nováčkům a usměrňovat zkušené matadory. Předchozí praxe v call centru nutná.

Supervizor call centra - vedoucí směny a provozu (Kyjov)

Nabízíme

  • Spolupráci na HPP nebo dohodu
  • Nástupní mzda 20.000 + 14.000 Kč
  • Možnost seberealizace, osobní růst
  • Plný / částečný úvazek
  • Nástup možný ihned

Benefity

  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Exkluzivní neveřejný mobilní tarif - neomezené volání, SMS, 1GB internetu

Požadujeme

  • Schopnost vést kolektiv a vystupovat před lidmi
  • Tah na branku, orientaci na výsledky
  • Komunikativní, otevřenou osobnost
  • Zkušenost s prací v telemarketingu
  • Zkušenost s vedením týmu

Náplň práce

  • Vedení týmu specialistů prodeje
  • Reporting výsledků vedení společnosti
  • Motivace zaměstnanců
  • Poskytování zpětné vazby operátorům
  • Hodnocení operátorů

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis a krátký motivační dopis. Obratem Vás budeme kontaktovat.

Společnost
HANYA corporation s.r.o.
Adresa
Jiráskova 1384/56, Kyjov
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 20 000 – 34 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Children-friendly office, Profesní/osobní kouč, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny, Manažer prodejního týmu, Trenér obchodních dovedností
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.