Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Koordinátor/ka projektů - digitální marketing #FLugT

Pracovní náplň:

Máte přehled o digitálním marketingu a rád/a byste koordinoval/a marketingové projekty? Máte alespoň částečnou praxi v této oblasti? Pak se staňte součástí mezinárodní společnosti, která pomáhá firmám prosadit se na trhu v různých oblastech, nabízí široké možnosti kariérního růstu a mnoho zajímavých benefitů! Spolupráce je možná na HPP i IČO.

Náplň práce:
- marketingové vedení dvou projektů s lehkým přesahem do projektového řízení
- tvorba a realizace marketingových strategií
- spolupráce s marketingovými specialisty
- spolupráce při koordinaci firemních eventů
- řízení rozpočtů

Místo výkonu práce: Brno

Nabízíme:

- zajímavou mzdu dle praxe a domluvy
- flexibilní prac. dobu
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- kartu ActivePass+ na volnočasové aktivity
- teambuildingy
- osobní a kariérní růst
- možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti
- přátelský a veselý kolektiv
- možnost realizace vlastních nápadů

Požadujeme:

- alespoň částečné zkušenosti z oblasti marketingu
- dobrý přehled o kanálech online a offline marketingu
- základní zkušenost s marketingovými nástroji (Google Ads, Sklik, Business Manager apod.),
- uživatelské základy použití počítače spolu s Gmailem a Google Diskem
- kreativní a analytické myšlení, asertivní jednání

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Asistent v médiích, reklamě, PR, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Eva Březinová
603 862 503