Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Kompletace objednávek ve skladu - až 29 500 Kč/m #dfLp9

Pracovní náplň:

Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem elektroniky, hledáme šikovné muže i ženy na práci ve skladu. Náplní práce je příjem a expedice zboží, balení zboží a kompletace zásilek. Práce probíhá ve 3 směnném provozu ( v rozložení pracovní doby 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00 a 22:00 - 06:00. Praxe ve skladu není nutná - vše Vás rádi naučíme.

Pracoviště: Jirny (bezproblémová doprava z Černého mostu - cca 15 minut)

Nabízíme:

- mzdu až ve výši 29.500 Kč/měsíc ve složení: základní mzda 22 000 Kč + bonus až 6 500 Kč + příplatky dle ZP
- oběd za 25 Kč
- pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

- věk min. 18 let
- čistý trestní rejstřík

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Bonusy/prémie
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Dělník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura