Společnost 4P&P, člen mezinárodní skupiny ADVANTAGE SMOLLAN company, již více než 20 let poskytuje svým zákazníkům funkční řešení v oblasti podpory prodeje a budování značky. Našimi klienty jsou známé mezinárodní firmy.

Merchandiser alk. nápojů BILLA PRAHA Na Petřinách

Co vás čeká

Pravidelná návštěva na vámi zvolené prodejně/prodejnách (viz níže).

Doplňování zboží, instalace POS materiálů, kontrola skladových zásob a exspirací. Kontrola cenovek, popř. zajištění těch správných. Udržování čistoty regálu, popř. druhotného umístění.

Pravidelný reporting dat dle zadání (přímo na prodejně).

Komunikace s obchodním zástupcem.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Chuť a zájem o dobrou spolupráci k společnému budování značky.

Mít zkušenosti s merchandisingem/doplňováním zboží a nebo mít chuť se naučit něco nového.

Mít k dispozici telefon s operač. systémem Android verze min. 5 a více (naleznete v nastavení telefonu/informace o telefonu).

Zodpovědný, samostatný a aktivní přístup k práci.

Co vám můžeme nabídnout

Pravidelnou frekvenci návštěv na této prodejně:

BILLA PRAHA Na Petřinách (návštěva 2x týdně na 1 hodinu - ideálně ÚTERÝ a ČTVRTEK - ale po dohodě lze i jiné dny)

Možnost být součástí stabilního týmu.

Spolupráci na DPP/IČ.

Brigádu lze po vzájemné spokojenosti prodloužit.

Společnost
4 P & P, spol. s r.o.
Adresa
Praha
Plat
Plat: 100 Kč / hodina
Zařazeno: Prodej a obchod, Merchandiser
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 2.11.2020 – 30.9.2021
Zadavatel: Zaměstnavatel

4 P & P, spol. s r.o., Martina Janíková