Naším posláním jako organizační složky státu je zajišťovat na území České republiky bezpečné ukládání radioaktivních odpadů v souladu s požadavky na ochranu člověka i životního prostředí před jejich negativními účinky.

Řídíme se ustanoveními atomového zákona a ostatními českými zákony a právními předpisy, mezinárodními smlouvami a doporučeními z oblasti využívání jaderné energie a ionizujícího záření přijatými Českou republikou

Usilujeme o aktivní a vstřícnou spolupráci s původci radioaktivních odpadů, obcemi v místech našeho působení a veřejností. Naši činnost kontroluje Rada SÚRAO.

TECHNICKÝ SPECIALISTA – materiálový inženýr

Náplň práce:

Předmětem práce je koordinace výzkumu a vývoje kovových ukládacích obalových souborů pro radioaktivní odpady. Konkrétně je práce zaměřena na:

  • Zpracování experimentálního a vývojového programu,
  • Koordinace výzkumných a vývojových projektů od výzkumu materiálu po proces výroby,
  • Zhodnocení vlastností kovových materiálů i v interakci s dalšími materiály (bentonit, beton, hornina) – např. korozní vlastnosti a pevnostní charakteristiky,
  • Predikce chování kovových materiálů v dlouhodobém horizontu.

Požadavky:

  • Ukončené VŠ technického zaměření,
  • Praxe v oboru (strojním či chemickém),
  • Praxe s vedením projektů,
  • Koncepční myšlení,
  • Schopnost samostatně řešit pracovní úkoly,
  • Aktivní znalost anglického jazyka,
  • Samostatnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, týmová spolupráce.

Nabízíme:

  • platové zařazení a osobní ohodnocení podle platných platových tarifů dle nařízení vlády č. 300/2019 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění – zařazení do platové třídy T11/12,
  • motivační osobní ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání,
  • možnost práce na ojedinělém projektu světového významu,
  • možnost interakce se špičkami v oboru,
  • možnost dovědět se něco zajímavého nejen ve své specializaci od těch nejlepších,
  • přátelskou atmosféru a inspirativní prostředí.

Společnost
Správa úložišť radioaktivních odpadů
Adresa
Dlážděná 1004/6, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Státní a veřejná správa, Věda a výzkum, Geolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel