Našim klientem je ryze česká, rodinná firma s dlouholetou tradicí. Zaměřuje se zejména na vývoj a výrobu produktů v oblasti stavebnictví. Přesto, že se jedná spíše o menší firmu jsou její produkty vyvážené do 24 zemí Evropy a své produkty vyváží i na jiné kontinenty. Nyní hledáme posilu do obchodního oddělení, jedná se o nově vytvořenou pracovní pozici SALES MANAGERA, který bude zodpovědný za koordinaci a řízení týmu, business development, samotný prodej a další.

Popis pracovní pozice:

  • Zodpovědnost za plnění plánovaných obchodních tržeb společnosti ve svěřených regionech – Česká republika, Slovenská republika, Německo, Rakousko.
  • Tvorba samotného obchodního plánu
  • Úzká spolupráce s obchodním ředitelem a marketingovým ředitelem
  • Business Development – aktivní vyhledávání nových potenciálních partnerů s ohledem na regionální pokrytí trhu
  • Práce zhruba 50 % v kanceláři a 50 % v terénu
  • Budování a udržování vztahu s významnými obchodními partnery
  • Analýza trhu, monitorování nových trendů
  • Uzavírání obchodních smluv a zakázek

Osobnostní a dovednostní předpoklady:

  • Komunikativní znalost německého jazyka (min. B2) a komunikativní znalost českého jazyka
  • Zkušenosti s vedením a koordinací obchodního týmu, motivováním týmu, stanovením obchodního plánu atp.
  • Znalost marketingu, strategického plánování, financí, kalkulací, projektového řízení
  • Zkušenosti z mezinárodního obchodu - výhodou

Benefity

  • Roční bonusové ohodnocení
  • Až 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Časově flexibilní práce
  • Možnost spolupráce na IČO i pracovní smlouvy
  • Firemní stravování
  • Interní i externí vzdělávání (dle individuální dohody)

Společnost
Talentor Advanced Search
Adresa
okres Frýdek-Místek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Account Manager, Obchodní ředitel/manažer, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager, Trenér obchodních dovedností
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Talentor Advanced Search, Radim Kyčerka
777 836 094