Chcete dělat užitečnou a smysluplnou práci? Hledáte jisté a dobře placené zaměstnání?

Koho hledáme my?

  • Zkušeného Key Account manažera (B2B)
  • Příjemného člověka, který rád obchoduje
  • Uvítáme zkušenost z potravinářského průmyslu / obchodního řetězce

Co budete dělat?

  • Udržovat dobré vzájemné vztahy s TOP klienty firmy
  • Vést pravidelná obchodní jednání se stávajícími zákazníky
  • Prezentovat stálý sortiment, novinky, akce
  • Vytvářet strategii na míru všem zákazníkům
  • Akvizice
  • Sledovat trh a konkurenci

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavý fix, férové bonusy a firemní benefity
  • Práci ve výborně fungující firmě
  • Kvalitní sortiment, který se dobře prodává
  • Přátelské prostředí, kolegy a šéfa
  • Jistotu do budoucna (potravinářský průmysl)

Klíčová slova: Key Account Manager, key account manažer, Account Manager, account manažer, obchodní zástupce, obchodník, prodejce, B2B, prodej, obchod, Sales, Sale, Sales Manager, obchodní manažer

Společnost
mBlue Czech, s.r.o.
Adresa
Jihočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Firemní akce, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat, Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Závodní stravování
Zařazeno: Potravinářství, Prodej a obchod, Account Manager, Key Account Manager, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura