Národní ústav pro autismus, z.ú. (NAUTIS)

Redaktor webových stránek

Nový web o autismu AutismPort hledá hlavního redaktora

Rádi a dobře píšete, objevujete nová témata a nebojíte se přijít s vlastním nápadem? Pak by vás mohla zajímat nabídka nově vznikajícího portálu AutismPort, který hledá hlavního redaktora. Cílem projektu je nabídnout komplexní pohled na autismus a vybudovat místo, kde se laická i odborná veřejnost dozví vše potřebné o poruchách autistického spektra – a vy můžete být u toho.

Co byste měli umět?

Velmi dobře česky i anglicky, ovládat stylistiku, skvěle psát a dokázat spolupracovat v rozmanitém týmu. Důležitá je i samostatnost a smysl pro zodpovědnost.

Co bude náplní vaší práce?

Budete vytvářet a koordinovat obsah na webu, psát články a kontrolovat texty jiných autorů. Dále pak úzce spolupracovat s lidmi s autismem i odborníky nebo aktivně vyhledávat nová témata, a to i v mezinárodním měřítku. Případně zajišťovat nutnou administrativu, která se pojí se správou webu a publikací článků.

Co nabízíme?

Do konce roku 2020 práci na 300 hodin, poté plný úvazek. Poskytneme rovněž prostor pro seberealizaci a uplatnění novinářských dovedností, práci v kreativním týmu i podporu odborníků. V neposlední řadě budete mít také jedinečnou možnost vést projekt, který má smysl.

Zaujala vás nabídka? Ozvěte se

Do 8. listopadu 2020 zašlete svůj životopis, krátký motivační dopis a ukázku své práce nebo odkaz na ni. Výběrové řízení se bude konat rovněž v listopadu. Vybraným účastníkům se včas ozveme. Těšíme se!


Informace o pozici

Společnost
Národní ústav pro autismus, z.ú.
Adresa
Libocká 218/40, Praha – Liboc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Novinář, publicista, redaktor, Editor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Národní ústav pro autismus, z.ú., Pavla Hradecká