Společnost HERO GROUP je švýcarská skupina s více než 130letou historií. Jedním z hlavních poslání naší společnosti je stavět na tomto dědictví a vyrábět tak co nejkvalitnější produkty z prvotřídních přírodních surovin, aby co nejlépe vyhovovaly našim spotřebitelům. Se značkami jako jsou Sunar, Corny a Schwartau, patříme k leaderům trhu v České republice.

Medical & Pharma Consultant - severní Morava

Pro naší společnost aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Medical Consultant. Kolegové na této pozici mají jedinou prioritu - Sunar, produkt, kterému 100% důvěřují a vědí, že právě Sunar zná tajemství mateřského mléka. Naši konzultanti pak veškeré jeho benefity komunikují směrem k odborné veřejnosti, tedy lékařům, zdravotním sestrám a dalšímu zdravotnickému personálu v ordinacích pediatrů a v nemocnicích, stejně jako farmaceutům v lékárnách. Chcete se i vy stát součástí našeho týmu a šířit tajemství mateřského mléka dále? Pak právě vy byste mohl/a být vhodným kandidátem na pozici

Medical & Pharma Consultant CR – region Severní Morava

Náplň práce:

  • Denní kontakt s pediatry ve svěřeném regionu (region: Severní Morava*)
  • Aktivní spolupráce s nemocnicemi ve svěřeném regionu
  • Obchodní návštěvy lékáren
  • Účast na kongresech
  • Organizace seminářů a prezentace portfolia na seminářích
  • Zodpovědnost za svěřený region

Požadujeme:

  • Zkušenost na obdobné pozici (v odvětví farmacie, v kontaktu s lékaři) je podmínkou
  • SŠ/VŠ vzdělání (biologické, zdravotnické, potravinářské apod.)
  • Bydliště v rámci obsazovaného regionu
  • Výborné komunikační, prezentační a prodejní dovednosti
  • Proaktivní přístup a orientace na výsledek
  • Schopnost samostatně řešit zadané úkoly
  • Ochota dále se vzdělávat
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Aktivní řidič (ŘP skupiny B)

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní potravinářské společnosti
  • Práci s kvalitním produktem, na který můžete být hrdí
  • Odpovídající finanční ohodnocení a motivující bonusová složka mzdy
  • Přátelský tým
  • Služební vůz s možností soukromého využívání a další atraktivní benefity

* region Severní Morava zahrnuje tyto okresy: Jeseník, Šumperk, Bruntál, Olomouc, Opava, Přerov, Nový Jičín, Ostrava - město, Karviná, Frýdek-Místek, Vsetín.

Společnost
SUNAR, CORNY, SCHWARTAU (Hero Czech s.r.o.)
Adresa
Prokešovo náměstí 1803/8, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Prodej a obchod, Farmacie, Farmaceutický reprezentant, Medical Advisor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel