Společnost Bankovní identita, a.s., založená a vlastněná předními českými bankami, připravuje (r)evoluci na českém trhu online ověřování a podepisování dokumentů pomocí přihlašovacích údajů do bankovnictví, tzv. bankovní identity. Jsme menší a dynamická společnost, otevřená tvým novým myšlenkám a nápadům!

pracovník Operations

Tvým cílem bude nám pomoci, aby se z bankovní identity stal běžný prostředek pro online ověřování a elektronický podpis v České republice. Hledáme proto někoho, kdo bude zajišťovat operations.

Náplň práce:

  • Náplní tvé práce bude pečlivá péče o vše, co je potřeba k plynulému provozu poskytované služby, protože to se jednoduše rovná spokojený zákazník a spolupracovat budeš s 1. a 2. úrovní podpory IT.
  • Vzhledem k tomu, že chceme poskytovat jen ty nejkvalitnější služby, je potřeba provoz vykrýt 2-směnnými směnami, které s sebou nesou také týdenní pohotovosti včetně víkendů a svátků. Směnný provoz plánujeme zavést cca od 02/2021, do té doby platí klasická pracovní doba bez směnného provozu.

Hard skills a soft skills:

  • Zvládáš provoz IT systémů – to abys mohl/a rychle naskočit do našeho provozu.
  • Máš zkušenost s nasazováním nových aplikací do provozu, s jejich následnou údržbou a když je potřeba, tak se dokážeš pobavit s vývojáři (ale i s externími experty) o zpětné vazbě a tipech na vylepšení apky.
  • Práce s Gitem.
  • Kubernetes, Azure, Kafka, Mikroslužby či ElasticSearch.
  • Odolnost proti stresu.
  • Spolehlivost.
  • Dokážeš se dorozumět v ČJ i AJ.
  • Znáš Windows server a MS SQL Server.

U nás budeš mít možnost:

  • Stát u zrodu zcela nových služeb na nově se formujícím trhu.
  • Být součástí agilního týmu expertů z různých oblastí a účastnit ses nimi agilních ceremonií (standupy, retro meetingy…).
  • Předávat své know-how kolegům v týmu a naopak se učit to, v čem oni vynikají.

Ke mzdě navíc získáš:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance).
  • 100 Kč za odpracovaný den ve stravenkách – plně hrazené.
  • Roční příspěvek 5 000 Kč na sport a kulturu.
  • Příspěvek na penzijní pojištění – 2 % z hrubé mzdy.
  • Služební mobilní tarif a příspěvek 3 000 Kč na pořízení mobilního telefonu.
  • Prostředí moderních kanceláří u metra Palmovka v budově Dock in Two s terasou a výhledem na Vltavu.

Připoj se k nám co nejdřív, těšíme se na Tebe!

Společnost
Bankovní identita, a.s.
Adresa
Smrčkova 2485/4, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Služby, Zákaznický servis, Správce aplikačního SW, Databázový specialista, Operátor, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Bankovní identita, a.s., Pavel Jungmann
733 799 123