Společnost Bankovní identita, a.s., založená a vlastněná předními českými bankami, připravuje (r)evoluci na českém trhu online ověřování a podepisování dokumentů pomocí přihlašovacích údajů do bankovnictví, tzv. bankovní identity. Jsme menší a dynamická společnost, otevřená tvým novým myšlenkám a nápadům!

Samostatná hlavní účetní

Hledáme někoho, kdo přijme výzvu kompletně zastřešovat účetnictví, výstupy pro management, reporting akcionářům a další související komunikaci s úřady. Zavedení účetních procesů a nastavení účetního software v nově vznikající a.s. s počtem cca 30 pracovníků.

Náplň práce:

  • Kompletní zpracování účetnictví dle CAS (fakturace, mzdy, daně, majetek, …).
  • Spolupráce při auditu, příprava podkladů, řešení nedostatků.
  • Příprava měsíčních/ročních účetních závěrek včetně konsolidované, podkladů pro finanční řízení, podklady pro reporting akcionářům dle IFRS a statutární reporting
  • Sledování a uplatňování legislativních změn v oblasti účetnictví a povinného reportingu.
  • Komunikace s obchodními partnery ve věcech účetnictví.
  • Příprava podkladů a spolupráce s auditory, daňovým poradcem a orgány státní správy.
  • Zodpovědnost za pokladní hotovost, účtování pokladních dokladů, stravenek apod.

Budeme si rozumět, pokud:

  • Máš 7 a více let zkušeností v oboru nebo VŠ vzdělání v oboru a minimálně 5 roků praxe, v obou případech jako samostatná účetní v podvojném účetnictví včetně zpracování mzdové agendy.
  • Umíš zavést komplexní účetnictví do a.s..
  • Ovládáš účetní software ABRA
  • Jsi nadšená, spolehlivá, přesná a obětavá.
  • Můžeš nastoupit ihned

U nás budeš mít možnost:

  • Stát u zrodu zcela nových služeb na nově se formujícím trhu.
  • Být součástí agilního týmu expertů z různých oblastí a účastnit ses nimi agilních ceremonií (standupy, retro meetingy…).
  • Předávat své know-how kolegům v týmu a naopak se učit to, v čem oni vynikají.

Ke mzdě navíc získáš:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance).
  • 100 Kč za odpracovaný den ve stravenkách – plně hrazené.
  • Roční příspěvek 5 000 Kč na sport a kulturu.
  • Příspěvek na penzijní pojištění – 2 % z hrubé mzdy.
  • Služební mobilní tarif a příspěvek 3 000 Kč na pořízení mobilního telefonu.
  • Prostředí moderních kanceláří u metra Palmovka v budově Dock in Two s terasou a výhledem na Vltavu.

Společnost si vyhrazuje právo nekontaktovat uchazeče, kteří nepostupují do dalšího kola výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Společnost
Bankovní identita, a.s.
Adresa
Smrčkova 2485/4, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Služby, Mzdová účetní, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Účetní metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Bankovní identita, a.s., Pavel Jungmann
733 799 123