SKY SELECT INT., s.r.o. je personálně-poradenská společnost zabývající se zejména vyhledáváním a výběrem kandidátů na manažerské a specializované technické pozice ve společnostech působících v nejdůležitějších odvětvích průmyslu.
Uchazeči o práci u nás nachází nabídky od předních mezinárodních společností a seriozní jednání s kvalifikovanými a zkušenými konzultanty.

Technik kvality

Úspěšná nadnárodní výrobní společnost na jihu Moravy hledá do svého týmu odborníky do oddělení kvality.

Náplň práce:

· Evidence a zpracování SPC dat z výrobního procesu

· Provádění interních analýz, zkoušek měření včetně vyhodnocování

· Provádění a vyhodnocování předepsaných kontrol a zkoušek v rámci vstupní kontroly dle QM plánu

· Provádění a vyhodnocování předepsaných mezioperačních a výstupních kontrol dle QM plánu

· Posuzování neshodných dílů a rozhodování o jejich dalším zpracování

· Provádění výrobkových auditů

· Stanovení a evidence referenčních vzorků v rámci vstupní kontroly a sériové výroby

· Zpracování dokumentace

Požadujeme:

· SŠ/VŠ vzdělání technického směru

· Praxe na podobné pozici v oddělení kvality

· Základní znalost nástrojů řízení kvality a statistických metod (ISO TS 16949)

· Orientace v technické dokumentaci

· Základní znalost AJ nebo NJ výhodou

· Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

· Ochota pracovat v 3směnném provozu

Nabízíme:

· Zázemí silné mezinárodní společnosti podnikající v oblasti automotive

· Přátelské pracovní prostředí

· Zaměstnanecké bonusy (týden dovolené navíc, stravenky, závodní stravování, příspěvek na životní pojištění..)

· Pravidelné prémie

· Místo výkonu práce jih Moravy

Společnost
SKY SELECT INT., s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Metrolog, Kontrolor, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

SKY SELECT INT., s.r.o., Mgr. Alena Humlíčková
+420 734 156 369
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.