Společnost HERO GROUP je švýcarská skupina s více než 130letou historií. Jedním z hlavních poslání naší společnosti je stavět na tomto dědictví a vyrábět tak co nejkvalitnější produkty z prvotřídních přírodních surovin, aby co nejlépe vyhovovaly našim spotřebitelům. Se značkami jako jsou Sunar, Corny a Schwartau, patříme k leaderům trhu v České republice.

Junior Controller CR&SR

Na finanční oddělení naší společnosti právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který/á by rozšířil/a náš tým financí pro ČR a SR. Hledáme především pečlivou osobnost se smyslem pro detail a orientací na čísla. Někoho, kdo bude znát teoretické souvislosti finančního controllingu a zároveň bude přemýšlet nad tím, jak je co nejefektivněji využít a aplikovat v praxi. Pozice je vhodná především pro juniornější kandidáty/kandidátky, kteří se chtějí profilovat v oblasti controllingu.

Zní to jako příležitost pro vás? Čtěte dál..

Náplň práce:

- spolupráce při závěrkovém procesu – příprava dat, reporting do centrály podle IFRS

- spolupráce na plánovacím procesu

- příprava dat pro finanční audit

- příprava pravidelných reportů i ad-hoc analýz

- spolupráce na rozvoji ERP (SAP), údržba Master dat

- spolupráce na rozvoji firemního B.I. systému (QlickView, Power B.I.)

- podpora ostatních oddělení a interních klientů

Požadujeme:

- alespoň 1 rok praxe v controllingu, auditu nebo jiném finančním oddělení je podmínkou

- minimálně SŠ ekonomického směru

- komunikativní znalost anglického jazyka - alespoň na úrovni B2

- znalost principů účetnictví a financí

- výborná znalost MS Excel je podmínkou (pokročilé funkce, kontingenční tabulky, makra výhodou)

- znalost B.I. nástrojů výhodou

- komunikační schopnosti (pro práci s interními klienty), analytické schopnosti, smysl pro detail, schopnost interpretace dat

- samostatnost, pečlivost, ochota učit se

Nabízíme:

- práce pro mezinárodní FMCG společnost, která je leaderem trhu ve svých kategorií

- možnost profesního rozvoje v oblasti controllingu

- stabilní tým lidí, přátelskou atmosféru menšího kolektivu a profesionální přístup

- motivující platové ohodnocení a nadstandardní zaměstnanecké benefity

- kanceláře na Praze 5 ve vzdálenosti cca 7 min. od metra Nové Butovice

Pokud bude mít vhodný kandidát/kandidátka zájem, rádi vyjdeme vstříc i uchazečům hledající zkrácený úvazek (ať už dočasně nebo dlouhodobě), s ohledem na množství agendy ale požadujeme úvazek minimálně 30 hodin týdně.

Společnost
SUNAR, CORNY, SCHWARTAU (Hero Czech s.r.o.)
Adresa
Radlická 751/113e, Praha – Jinonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Financial Controller, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel