Pro mezinárodně působící společnost podnikající v oblasti spotřební elektroniky (bílé i černé elektro) a health care hledáme pro doplnění obchodního týmu kolegu/kolegyni na pozici:

Export manager: Polsko

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za rozvoj trhu v Polsku, možný postupný rozvoj i dalších trhů v Evropě (Pobalti aj.)
  • Vyhledávání nových partnerů a rozvoj vztahů s nimi: B2B (partnerský prodej), ecommerce v oblastech elektro, retail, SW, health care.
  • Řízení současných zákazníků, další rozvoj spolupráce s nimi
  • Stanovení obchodní a marketingové strategie, plánů pro region a jejich plnění.
  • Analýza trhu a konkurence ve svěřeném regionu.
  • Vyjednávání obchodních podmínek, cen a ostatních smluvních vztahů.
  • Ve spolupráci s finančním oddělením management pohledávek a exportních pojištění
  • V této pozici reportujete Obchodnímu řediteli

Očekáváme od Vás:

  • Samostatnost, proaktivní přístup, vytrvalost, schopnost analyzovat trh a konkurenci, vytvářet dlouhodobé vztahy s klienty a rozvíjet je
  • Uvítáme zkušenosti z oblasti zahraničního obchodu B2B (partnerský prodej), e commerce v oblastech elektro, retail, SW, health care atp.
  • Nadšení pro nové technologie a připravenost se v oboru dále rozvíjet a vzdělávat
  • Kreativní myšlení
  • Výborná znalost polštiny podmínkou, velmi dobrá angličtina velkou výhodou
  • Ochotu cestovat po svěřených teritoriích

Nabízíme:

  • Motivující podmínky a ohodnocení významně závislé na Vašich výsledcích
  • Neformální a nekorporátní pracovní prostředí, přátelská pracovní atmosféra
  • Možnost částečného HO po zaučení a dohodě s nadřízeným
  • Práce ve firmě, která neustále roste a rozšiřuje sortiment
  • Moderní kanceláře v širším centru
  • Služební vůz k dispozici, po dohodě i k osobnímu užívání

Společnost
acantha, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Polština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Prodej a obchod, Technika a vývoj, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura