Co vás čeká

Jedním z našich dlouholetých zákazníků je Škoda Auto, se kterou spolupracujeme na různých projektech. Máme tým testerů, který jim pomáhá vylepšovat software pro novou generaci aut. A protože se tomuto týmu daří, hledáme do něj novou posilu. Test Tool Specialistu, který bude spravovat HW a jiné testovací zařízení, které jsou při testingu zapotřebí.Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Co budete dělat

  • Připravovat vybavení pro provádění testů
  • Připravovat HW upgrade plány, výměna komponentů, pravidelná revize zařízení
  • Připravovat a konfigurovat testy na přístrojích jako jsou CP-tool nebo ODIS Engineering
  • Vyhledávat nové možnosti, jak podpořit a vylepšit testovací prostředí
  • Připravovat potřebné testovací zařízení
  • Školit testery jak s HW při testování zacházet

Co k tomu budete potřebovat

  • Více jak dva roky zkušeností s SW testingem (v automobilovém prostředí výhodou)
  • Minimálně jeden rok zkušenost v automotive průmyslu se zaměřením na HW
  • Chuť neustále se vzdělávat, aktualizovat své znalosti
  • Vzdělání zaměřené na informační technologie výhodou
  • Zkušenost s prostředím ŠKODA Auto velkou výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Nevadí Vám dojíždění do Mladé Boleslavy - máme vlastní automobily, své zaměstnance vozíme tam i zpátky sdílenými vozy

Co k tomu od nás dostanete

  • Práci ve stabilní firmě, na moderním projektu z automobilového prostředí
  • Týden dovolené navíc
  • Částečně flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti, firemní akce
  • Po zkušební době levnější mobilní tarif, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na nákup vozů Škoda, HYUNDAI

Společnost
IXPERTA s.r.o.
Adresa
Lihovarská 1060/12, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

IXPERTA s. r. o., Barbora Nedomová
+420 703 178 802
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.