Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Fajn práce pro každého - až 26.000 Kč/m+benefity #zN8kq

Pracovní náplň:

Pro zavedený závod v Nejdku hledáme vhodné zaměstnance do výroby na různé pracovní pozice. Práce probíhá v příjemném prostředí, ve 3-směnném provozu. Pozice jsou vhodné pro manuálně zručné uchazeče. Nabízíme zajímavou mzdu s příplatky nad rámec zákoníku práce a 5 týdnů dovolené pro každého! Nástup je možný ihned.

Vaším úkolem bude:
- jednoduchá obsluha výrobní linky
- kontrola kvality hotových výrobků
- jednoduchá manipulace s materiálem a hotovými výrobky

Nabízíme:

- nástupní mzdu až 24.000 Kč/měsíc (dle pracovních výkonů a pracovního zařazení), po zkušební době až 26.000 Kč/měsíc
- příplatky nad rámec zákoníku práce
- bonus navíc za případné přesčasy 1500 Kč (v případě odpracování více než 15 hodin za měsíc)
- příplatek za 3 směnný provoz 3000 Kč/m.
- 5 týdnů dovolené pro každého
- pohodlné dopravní spojení z Karlových Varů a okolních měst je zajištěno linkovými autobusy
- svozovou dopravu ze Sokolova zdarma
- dotované závodní stravování

Požadujeme:

- ochotu pracovat ve směnném provozu
- pečlivost a zručnost
- čistý trestní rejstřík
- věk minimálně 18 let

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Karlovy Vary
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 24 000 – 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Závodní stravování
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Dělník, Kontrolor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.