Jsme jednou z největších poradenských společností na českém i slovenském trhu, která dokázala efektivně propojit dva prestižní obory s ohromným potenciálem - finance a reality. Od roku 1998 jsme získali na českém trhu důvěru více než 640 000 klientů.

Realitní specialista/ka

NÁPLŇ PRÁCE

  • Vedení schůzek s klienty a poskytování služeb naší společnosti v rámci realitních služeb, péče o nemovitosti našich klientů
  • Zaměření na prodej a koupě nemovitostí, posuzování a nabírání nových nemovitostí, jednání s klienty se zaměřením na obchodní činnost
  • K dispozici budete mít analytickou, právní, administrativní, IT a marketingovou podporu z centrály, která vám také zajistí odborná školení
  • Úkolem realitního specialisty bude poskytovat klientům profesionální poradenství v oblasti realit a navrhovat optimální řešení jejich finančních potřeb.

NABÍZÍME

  • Práci v rámci, které si budete moci rozvíjet své znalosti a zkušenosti.
  • Pracovní poměr na HPP na dobu neurčitou s odpovídajícím finančním ohodnocením
  • Možnost být součástí jednoho z nejdynamičtějších franšízových konceptů na tuzemském trhu
  • Zázemí ryze české společnosti s více než 21letou historií a nepřetržitým růstem
  • Jednotnou firemní kulturu včetně projektů zaměřených na společenskou odpovědnost
  • Možnost kariérního růstu, centrální školení a vzdělávání

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC v prostředí Windows, MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Komunikativnost
  • Spolehlivost, odpovědnost a smysl pro detail
  • Zkušenosti s realitami a realitním trhem
  • Pozitivní přístup a podnikatelské myšlení, finanční gramotnost a cílevědomost
  • Praxi v oblasti zprostředkování prodeje/pronájmu nemovitostí

Společnost
Broker Consulting, a.s.
Adresa
Husova tř. 1817/2, České Budějovice – České Budějovice 3
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Individuální rozvržení pracovní doby, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, Pojišťovnictví, Stavebnictví a reality, Realitní makléř
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Broker Consulting, a.s., Markéta Štěpková
777 107 688