MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku zahájila svou činnost na českém trhu v říjnu 1992. Je dceřinou společností MetLife, Inc., která patří ve světě pojišťovnictví ke špičce a poskytuje tak společnosti cenné zázemí. MetLife nabízí širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového, investičního životního a skupinového pojištění, které se osvědčily v mnoha zemích světa a které jsou schopny uspokojit požadavky klientů všech věkových kategorií. Více informací najdete na stránkách www.metlife.cz

Senior specialista oddělení Klientského servisu

Náplň práce:

  • Sledování a vykazování výkonnostních ukazatelů odd. POS / PCA
  • Průběžné zlepšování a předělávání pracovních postupů a procesů POS / PCA
  • Spolupráce s ostatními odděleními za účelem zlepšení výkonosti a kvality poskytovaného servisu
  • Spolupráce na testování a nastavování nových procesů/aplikací
  • Úprava a aktualizace dopisů a formulářů
  • AML kontrola v souladu s interními procesy
  • Otvírání a správa požadavky na opravu chyb v systémech
  • Další dílčí povinnosti související s prací oddělení CS a dle požadavků společnosti
  • Komunikace s ostatními odděleními společnosti

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Pracovní zkušenost na obdobné pozici případně z oblasti životního pojištění vítány
  • Pokročilá znalost MS Office (Word, Excel)
  • Znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni
  • Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost
  • Týmová práce, flexibilita, ochota se učit nové věci

Nabízíme:

  • Příjemný kolektiv a práce v samém centru Prahy
  • Řadu firemních benefitů např.stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, životní pojištění, kurzy AJ apod.
  • Smlouvu na dobu neurčitou s nástupem ihned na plný úvazek
  • Možnost práce z domova

Společnost
MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku
Adresa
Purkyňova 2121/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Pojišťovnictví, Administrativní pracovník, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku, Zuzana Trubačová
+420 703 863 270