Přední výrobce autobusů, trolejbusů a elektrobusů, součást Energetického a průmyslového holdingu, hledá kandidáta na pozici...

SAMOSTATNÝ KONSTRUKTÉR - ELEKTRO

Společnost SOR, která má více než 25 let zkušeností a řadí se mezi významné české výrobce autobusů, zaměstnává více než 700 lidí a dosahuje tržeb na úrovni 3, 5 mld. Kč, hledá kandidáta na pozici

SAMOSTATNÝ KONSTRUKTÉR SE ZAMĚŘENÍM ELEKTRO

Co vás čeká

  • řešení a vývoj nové konstrukce výrobku dle požadavku zákazníka
  • konstrukční příprava výroby
  • tvorba technických výkresů a kusovníků
  • zabezpečení a odzkoušení nových konstrukcí ve vývojové dílně, ve výrobě a v provozu
  • komunikace s dodavateli a ostatními odděleními v rámci firmy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost technického kreslení
  • orientace v elektrotechnické dokumentaci
  • znalost práce na PC
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Výhodou bude, pokud budete umět

  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • praxe na obdobné pozici

Co vám můžeme nabídnout

  • platové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a nasazení
  • náborový příspěvek až 10.000 Kč
  • zajímavou práci pro českou stabilní společnost
  • stravování v prostorách firmy nebo stravovací kartu
  • dovolenou navíc
  • možnost flexibilní pracovní doby
  • A další škálu benefitů jako věrnostní prémie, příspěvek na dovolenou, zvýhodněný tarif pro celou rodinu, příspěvek na penzijní či životní pojištění apod.

Společnost
SOR Libchavy spol. s r.o.
Adresa
Libchavy – Dolní Libchavy
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Konstruktér, Vývojový inženýr, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SOR Libchavy spol. s r.o., Klára Klapková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.