Společnost MAPO Finance, která je součástí skupiny MAPO Group, zaměřené na oblast zdravotnictví, investic a moderních technologií, aktuálně hledá posilu do svého týmu na pozici Mzdový/á účetní.

Jaký/á byste měl/a být?

Pokud jste specialista/ka na zpracování mezd, orientujete se v zákoníku práce a dalších právních předpisech, které s touto agendou souvisejí, dále je Vaší předností pečlivost, zodpovědný přístup a jste týmový hráč, pak je tato nabídka určena právě Vám!

Co Vás čeká?

  • Kompletní zpracování mezd společností skupiny MAPO Group
  • Zpracování podkladů souvisejících se mzdovou agendou jako např. pracovní neschopnosti, OČR, přihlášky-odhlášky, srážky ze mzdy, ELDP, uzavírání a kontrola docházky, zápočtové listy, zpracování DPP a DPČ atd.
  • Komunikace se státními institucemi jako je ČSSZ, ZP a FÚ
  • Zodpovědnost za mzdové měsíční závěrky
  • Úzce provázaná spolupráce s personalistou
  • Tvorba reportů dle požadavků
  • Spolupráce na tvorbě firemních směrnic
  • Zpracování cestovních příkazů
  • Komunikace s vedoucími jednotlivých pracovišť
  • Komunikace se zaměstnanci

Co od nové/ho kolegyně/kolegy požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi na pozici mzdové účetní alespoň 3 roky
  • Zájem pracovat a rozvíjet se v dané oblasti
  • Komplexní znalost zákoníku práce, daňových zákonů a legislativy s touto agendou související
  • Dobrá znalost prostředí MS Office, zejména MS Excel
  • Organizační schopnosti, komunikační schopnosti, pečlivost a samostatnost

Proč byste měla/měl chtít pracovat s námi?

  • Čeká Vás zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Kolem sebe budete mít přátelské kolegy a kolegyně, kteří Vám vždy rádi pomohou
  • Pracujeme v režimu pružné pracovní doby v příjemném pracovním prostředí
  • Nabízíme týden dovolené navíc pro Váš delší odpočinek po dobře vykonané práci
  • Poskytneme Vám stravenkovou kartu Gastro Pass Card
  • Občerstvení na pracovišti
  • Slevy u partnerů O2 – možnost zvýhodněných tarifů
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje

Nástup je možný ihned nebo dohodou.

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis. Budeme se těšit!

Společnost
MAPO Finance s.r.o.
Adresa
Olomoucká 3897/116, Prostějov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MAPO Finance s.r.o., Zora Dlouhá
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.