Společnost ECO – F a.s. se věnuje problematice životního prostředí a odpadů od roku 2002. Ve spolupráci s našimi regionálními provozovnami poskytujeme služby především na území hl. m. Prahy, ve Středočeském, Libereckém, Plzeňském a Jihočeském kraji.

Svým klientům nabízíme dlouholetou zkušenost v péči o nakládání s jejich odpady (běžnými i nebezpečnými) a kvalitní, spolehlivé poradenství v oblasti odpadového hospodářství.

Obchodní ředitel společnosti

Vaším úkolem bude:

podílení se na vytváření obchodních plánů

vedení obchodních zástupců a plná zodpovědnost za splnění předepsaných výsledků

rozvoj obchodní sítě a péče o klíčové zákazníky napříč společností

poskytování odborného poradenství

akvizice nových zákazníků a tvorba akvizičního plánu

reporting dosažených výsledků vedení společnosti, zdůvodnění negativních výsledků a okamžité nastavení nápravných opatření a jejich průběžné vyhodnocování

vyhodnocení výkonosti a motivace obchodních zástupců

Požadavky:

prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici

SŠ/VŠ

výborné vystupování a komunikativní schopnosti

výborné manažerské a obchodní dovednosti

aktivní znalost AJ

ŘP. sk. B a ochotu cestovat

Společnost
ECO - F a.s.
Adresa
Ringhofferova 115/1, Praha – Třebonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ECO - F a.s., Petra Nebřenská