Jsme jednou z největších poradenských společností na českém i slovenském trhu, která dokázala efektivně propojit dva prestižní obory s ohromným potenciálem - finance a reality. Od roku 1998 jsme získali na českém trhu důvěru více než 640 000 klientů.

Finanční specialista

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Akvizice nových klientů + servis o stávající klienty společnosti
  • Tvorba finančních plánů – komplexní řešení finanční situace pro klienty v oblasti bydlení, zabezpečení, spoření a investic
  • Možnost rozšíření portfolia služeb o realitní činnost
  • Účast na pravidelných poradách týmu

NABÍZÍME:

  • Motivační kariérní systém s nadstandartním provizním systémem
  • Komplexní zaškolovací a vzdělávací systém v rámci společnosti
  • Možnost podílet se na prodeji již získaných developerských projektů
  • Možnost atraktivního spojení financí a realit
  • Zázemí kanceláře v centru Plzně s asistentkou
  • Motivační soutěže a teambuildingy
  • Zvýhodněné operativní leasingy a mobilní tarify
  • Mladý kolektiv zaměřený na růst
  • Podpora akciové společnosti s více než miliardovým obratem

POŽADUJEME:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Reprezentativní vystupování
  • Komunikativnost
  • Obchodního ducha

Společnost
Broker Consulting, a.s.
Adresa
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Plat
Plat: 60 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Finanční poradce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Broker Consulting, a.s., Ondřej Těťál
734 511 487
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.