Jsme strojírenský holding ZVVZ GROUP se skupinou šesti společností soustředěných pod tradiční značku ZVVZ, jejíž historie sahá až do roku 1948. Mezi naše klíčové činnosti patří vývoj, výroba a servis řešení v oblasti čištění spalin, dodávek pro jaderné elektrárny, výroba ventilátorů, přepravníků a služby s tímto oborem související. Naše společnosti holdingu zaměstnávají téměř 600 lidí a využívají synergického efektu při tvorbě a realizaci řešení pro klienty.
Centrála holdingu se nachází v Milevsku, dceřiné společnosti jsou v Polsku, Kazachstánu, Rusku a Ukrajině.
Kanceláře vedení se nachází také v administrativní budově Crystal v Praze.

KONSTRUKTÉR

Do společnosti ZVVZ MACHINERY, a.s. hledáme posily do oddělení vývoje a konstrukce a to jak řadové konstruktéry, tak i konstruktéry s odbornějším zaměřením (buď na elektro a MaR nebo na výpočty MKP).

Náplň práce:

  • tvorba konstrukční a výkresové dokumentace
  • spolupráce při přípravě technických částí nabídek
  • optimalizace konstrukčních řešení pomocí 3D CAD nástrojů
  • vývoj a implementace nového know-how do stávajících výrobkových řad
  • u konstruktéra pro elektro navíc technická specifikace pohonů pro ventilátory, tvorba technologických schémat (P&I diagramy), tvorba algoritmů řízené aplikace (vývojové, stavové diagramy), návrh řídicích a diagnostických systémů ventilátorů
  • u konstruktéra výpočtáře navíc pevnostní, tuhostní a dynamické výpočty a asistence při testování ve vývojové zkušebně

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ stojní/VŠ strojní/VŠ elektro
  • znalost 2D/3D konstrukce
  • praxe v oboru min. 2 roky u SŠ vzdělání, u VŠ výhodou
  • zodpovědnost, samostatnost, technický zájem
  • u konstruktéra elektro navíc znalost tvorby a čtení elektro dokumentace a znalost anglického jazyka), znalost ruského jazyka a základní znalost programování PLC systémů Siemens výhodou
  • u konstruktéra výpočtáře navíc znalost metod MKP (Ansys Professional) výpočtů a znalost anglického jazyka, zkušenosti s mechanikou tekutin výhodou

Společnost
ZVVZ a. s.
Adresa
Sažinova 888, Milevsko
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Strojírenství, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.