Insolvenční správce je jeden z procesních subjektů insolvenčního řízení. Hlavními činnostmi insolvenčního správce je nakládání s majetkovou podstatou dlužníka a v případě konkursu odpovědnost za zpeněžení majetku, řešení insolvenčních a dalších sporů, ve kterých se jedná ze strany dlužníka. Cílem činností insolvenčního správce je maximalizovat uspokojení pohledávek věřitelů.

Do naší společnosti insolvenčního správce Indra Šebesta v.o.s. hledáme pečlivého kolegu/kolegyni na pozici referenta.

Požadavky :

ukončené SŠ/VŠ (v oblasti práva nebo ekonomiky)

základní znalost práva, či zaměření na insolvenční právo výhodou

práce na PC (MS Office- Exel, Word, Outlook apod.)

pracovitost, pečlivost, flexibilita, asertivita, samostatnost, chuť učit se novým věcem

řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

zpracování insolvenční agendy

příprava podkladů pro přezkumné jednání

jednání s věřiteli a dlužníky

komunikace s úřady, soudy

zajišťování majetku a následný prodej majetku

Nabízíme:

zaměstnání na HPP

klouzavá pracovní doba

práci v mladém kolektivu

zaměstnanecké benefity (stravenky, teambuilding, apod...)

osobní ohodnocení individuální

nástupní plat 22.000,- Kč hrubého

Společnost
Indra-Šebesta v.o.s.
Adresa
Čechyňská 361/16, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 22 000 – 24 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Právní služby, Administrativní pracovník, Asistentka, Office Manager, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Indra-Šebesta v.o.s., Iveta Motyčková
00420731507908