Profil společnosti:

ALMEA s.r.o. je přední výrobce štěpky a obchodník se dřevem v ČR. Specializujeme se na těžbu dřeva ruční nebo harvestorovou technologií. Nabízíme i komplexní péči v oblasti o les. Více na www.biomasa-almea.cz

Náplň práce:

· aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků, komunikace se stávajícími dodavateli

· sjednání schůzek a jejich vedení

· příprava ceníků a podepsání smluv

· zpracování příslušné obchodní administrativy

Požadujeme:

· SŠ/VŠ vzdělání, lesnického nebo dřevařského zaměření výhodou

· komunikační i písemná znalost NJ, AJ výhodou

· znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)

· praxe na obdobné pozici vítána

· příjemné a profesionální vystupování

· spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, dobré vyjednávací a organizační schopnosti

· ŘP skupiny B - aktivní řidič

· trestní bezúhonnost

Nabízíme:

· práce na plný pracovní úvazek HPP

· pracovní smlouvu na dobu neurčitou

· flexibilní pracovní doba

· odpovídající mzdové ohodnocení

· služební auto, notebook, mobilní telefon

Místo práce: Jižní a Západní Čechy a Středočeský kraj

Termín nástupu: možný ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice

Společnost
ALMEA s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Account Manager, Nákupčí, Obchodní zástupce, Key Account Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

702 294 510