G4S Security Services (CZ), a.s. je významnou společností s vedoucím postavením na trhu bezpečnostních služeb.
Byla založena v říjnu roku 1990 v Praze a je součástí nadnárodního holdingu Group 4 Securicor operujícího ve většině zemí světa.
Zázemí velké a silné společnosti dává možnost osobního a odborného růstu každému zaměstnanci, kterých má firma více než dva tisíce.

V současné době hledáme uchazeče/čky na pozici :

PRÁVNÍ ASISTENT / PRAHA

PRÁVNÍ ASISTENT

Nadnárodní bezpečnostní agentura G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá do právního oddělení kolegyni/kolegu na pozici právního asistenta.

Co je požadováno:

· VŠ vzdělání – právo a právní věda (možnost i pro studenty VŠ)

· Anglický jazyk na komunikativní úrovni

· Komunikační schopnosti

· Pečlivost a spolehlivost

· Zkušenost s prací na počítači (MS Office apod.), schopnost učit se používat nové programy

· Bezúhonnost – požadován aktuální výpis z rejstříku trestů

Výhodou:

· Praxe na obdobné pozici

Co nabízíme:

· Práci formou brigády - DPP

· Aktivní zapojení do mezinárodního teamu, využití znalosti angličtiny

· Možnost učit se novým věcem v dynamickém korporátním prostředí

Náplň standardního pracovního dne:

· Úzká spolupráce s obchodním oddělením – kontrola obchodních dokumentů a spolupráce v oblasti zadávacích řízení

· Korporátní agenda

· Reporting

· Spolupráce s orgány veřejné správy, správní řízení

V případě zájmu prosíme o zaslání Vašeho životopisu v anglickém jazyce .

Kontakt:
Ing. Ivana Slavíková, mobil: +724 793 669

Společnost
G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Adresa
Na Košince 2257/9, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

G4S Secure Solutions (CZ), a.s., Ivana Slavíková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.