významná společnost v oblasti výroby a distribuce kosmetických výrobků pod značkou REGINA

hledá pracovníka / pracovnici

na pozici

vývojový pracovník

Požadujeme :

  • vzdělání VŠ , SŠ chemického směru
  • znalost práce v laboratoři, technologie výroby výhodou
  • znalost systému řízení jakosti dle norem ISO vítána
  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, flexibilita

Náplň práce :

  • vývoj nových výrobků a návrhy změn
  • zajišťování odborných posudků, chemických rozborů
  • zpracování dokumentace ke kosmetickým výrobkům
  • sledování surovinové základny, legislativy a trendů v oboru
  • zajišťování poloprovozních zkoušek
  • týmová spolupráce při zavádění nových výrobků

Nabízíme :

  • práci ve společnosti s mnohaletou tradicí
  • příjemné pracovní prostředí
  • týden dovolené navíc, příspěvky na stravování
  • po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou

a další výhody

Nástup : dle dohody

Pokud Vás naše nabídka zaujala , ozvěte se a zašlete nám strukturovaný životopis .

Společnost
Detecha, chemické výrobní družstvo
Adresa
Nové Město nad Metují
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Chemický průmysl, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Vývojový inženýr, Vývojový technolog, Chemický inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.